Sponsor serwisu:

domki w górach

Perfumy jako pomysł na prezent

2018-06-18
Perfumy jako pomysł na prezent

Podczas stosowania kosztownych perfum ważne jest ich dobre używanie. Jeżeli jest się posiadaczem dłuższych włosów trzeba je również perfumować. Na włosach aromat utrzymuje się dłużej niż na skórze, wobec tego jeśli się posiada takie włosy to pożądane byłoby za ich pośrednictwem wydłużyć aromat perfumy.

Niektóre zaś marki sporządziły dla swoich klientek specjalne kategorie perfum przygotowanych specjalnie po to, by aplikować je na włosy. Najpoprawniej nanieść je na czuprynę świeżo umytą a także jeszcze delikatnie zwilgotniałą. Wypada jednak nie zapominać, że na nieszczęście alkohol znajdujący się w perfumach wysusza włosy a także sprawia, że matowieją, w związku z tym ten trik należy stosować tylko na specjalne okazje. Poza tym bardzo ważne jest przystosowanie aromatu do stylu ubierania się.

Jeżeli latem wybiera się styl sportowy, trzeba stosować zapachów rześkich. Inni zaś będą się czuć porządniej w kwiatowych zapachach które mają lekkie mgiełki. Kobiety szykowne jednakże odnajdą swój styl w kompozycjach owocowych a także kwiatowo-owocowych. Warto przy wyborze należytej perfumy kierować się stylem życia jaki się prowadzi.